
3-колесен електрически велосипед
Представяме ви нашия авангарден електрически велосипед с 3 колела, където мощността, ефективността и усъвършенстваните функции се събират, за да предефинират вашето изживяване при каране. Със здрав мотор от 500 W в основата си, този електрически велосипед съчетава безпроблемно производителност и надеждност, предлагайки динамично и вълнуващо каране за...
представяне на продукта
| Предавки | 3 скорост |
| Материал на рамката | Стомана |
| Размер на колелото | 16" |
| Волтаж | 48V |
| Захранване | ОЛОВНО-КИСЕЛИНЕН АКУМУЛАТОР |
| Спирачна система | Преден и заден тип барабан |
| Капацитет на батерията | 20ч |
| Други атрибути | |
| Място на произход | Хъбей, Китай |
| Име на марката | ДАОДЕБАО |
| Номер на модела | XL-TPZ |
| Обхват на мощност | 31 - 60 км |
| Максимална скорост | 30-50км/ч |
| Въртящ момент | >100 Нм |
| Време за зареждане | >3 часа |
| Моторна позиция | Мотор на задната главина |
| Позиция на батерията | Долна тръба |
| Име на продукта | Електрическа триколка |
| Мотор | Безчетков |
| Номинален пътнически капацитет | 4 |
| Максимална скорост | 30-50км/ч |
| Мощност на двигателя | 500W |
| Ключови думи | пътническа триколка |
| Цвят | Персонализирани цветове |
| Гуми | Безкамерна гума |
| Батерия | Оловно-киселинна батерия |
| Контролер | 15 тръби |
| Опаковка и доставка | |
| Подробности за опаковката | КАШОН |
| Порт | Пристанище Тиендзин или Циндао |
| възможност за снабдяване | 3000 единици/единици на седмица |


Кажете сбогом на безпокойството за пробег със супер издръжливата батерия, осигуряваща продължително пътуване с едно зареждане. Зарядното устройство с променлива честота добавя нотка на гъвкавост, позволявайки ви да персонализирате вашите предпочитания за зареждане за оптимално удобство. Независимо дали търсите бързо допълване или по-плавно зареждане, този велосипед се адаптира към вашите нужди.


Бъдете информирани и контролирайте с цифровия LCD инструмент, показващ удобно важна информация за вашето пътуване. Осветете пътя си по време на нощни пътувания с фаровете с висока яркост, осигурявайки видимост и безопасност при условия на слаба светлина.


Присъединете се към електрическата революция и попитайте сега, за да изпитате перфектната синергия от мощност, ефективност и най-модерни функции с нашия електрически велосипед с 3 колела. Независимо дали пътувате през градските улици или се впускате в спокойно каране, този електрически велосипед обещава да издигне изживяването ви при каране до нови висоти.
Популярни тагове: 3-колесни електрически велосипеди, Китай 3-колесни електрически велосипеди производители, доставчици, фабрика, триколка с размер на деца, E трикове за възрастни хора, Електрически триколки за възрастни хора, Електрически трикове за възрастни хора, Триколесно превозно средство за деца, Триколка
Един чифт: Моторизирана триколка за възрастни
Следваща: Електрически велосипеди с три колела
Изпрати запитване
Може да харесаш също
