
Електрически триколки за възрастни хора
Изпитайте олицетворение на комфорт и удобство с нашите електрически триколки за възрастни хора, внимателно проектирани да посрещнат уникалните нужди на по-възрастните ездачи, търсещи надежден и удобен начин на транспортиране. Проектирани с 500 W 25-магнитен двигател от Zhengxuanbo, тези триколки осигуряват...
представяне на продукта
| Мощност | 501 - 800W |
| Волтаж | 48V |
| Номер на модела | XL-JKC |
| Максимална скорост | По-малка или равна на 30 км/ч |
| Време за зареждане (h) | 7-9h |
| Способност за оценка | По-голяма или равна на 25 градуса |
| Шофиране Пробег | 50-70 км |
| Използвай за | Пътник |
| Тип тяло | Отворете |
| Сертификация | CE |
| Пътници | 3 |
| Спирачна система | Преден барабан + Заден барабан |
| Размер на гумата | 3.00-8 |
| Собствено тегло | 100-200 кг |
| Капацитет на полезен товар | 200-300 кг |
| Тип шофиране | Електрически |
| Име на марката | ДАОДЕБАО |
| Място на произход | Тиендзин |
| Размер | 132*71*65 |
| Ключови думи | Моторизирана триколка за възрастни |
| Цвят | Персонализиран цвят |
| Сертификация | CE |
| Мотор | 500W |
| Спирачка | Барабанна спирачка |
| Контролер | 12 тръби |
| Скорост | 28 км/ч |
| Максимално натоварване | 200 кг-300кг |
| Лого | Персонализирано |
| Способност за катерене | 25 градуса |
| Опаковка и доставка | |
| Подробности за опаковката | Моторизирана триколка за възрастни, опакована в картонена опаковка/ желязна рамка по избор |
| възможност за снабдяване | 10000 остриета/остриета на седмица |


Малкият докинг вал с пет отвора Jusong, съчетан с допълнителна батерия 48/60, предлага адаптивност и ефективност, съобразени с индивидуалните предпочитания. 48V-60V универсален 12-тръбен интелигентен контролер оптимизира производителността на триколката, осигурявайки плавно и отзивчиво каране. Изберете от набор от допълнителни 48V60/20/32AH интелигентни зарядни устройства с променлива честота, осигуряващи гъвкавост и удобство при зареждане.


Проектирани с мисъл за комфорта на възрастните, триколките разполагат с мотоциклетна хидравлична предна вилка за гладко и контролирано каране. Удебелената възглавница на седалката от пяна осигурява оптимален комфорт по време на продължителни пътувания. Сгъваемата бебешка седалка добавя семейна нотка, позволявайки на възрастните хора да споделят радостта от пътуването с внуците си.


Електрофоретичното боядисване подобрява естетическата привлекателност на триколките, като същевременно добавя издръжливост. Пластмасовият заден багажник осигурява практично място за съхранение на лични вещи, допълвайки функционалността на триколките.

Популярни тагове: електрически мотоциклети за възрастни, Китай електрически мотоциклети за възрастни производители, доставчици, фабрика, E трикове за възрастни хора, Електрически триколки за възрастни хора, Електрически трикове за възрастни хора, Старши Е ТРИКИ, малък триколка, Триколесно превозно средство за деца
Един чифт: Електрически велосипед с триколка
Следваща: Електрически триколка
Изпрати запитване
Може да харесаш също
