Играчки сгъваем скутер
представяне на продукта
| Други атрибути | |
| възраст | 3 - 6 години, 8-12 години, 2-12, 3-15 |
| Материал на колелото | PU |
| Телесен материал | Алуминий, найлон, стр |
| Сгъваем | да |
| Включена седалка | Да, не |
| Номер на колелото | три |
| Височина регулируема | Да |
| Максимална скорост | <3,6 км/ч |
| включена светлина | НЕ, да |
| Име на марката | Daodebao |
| Номер на модела | BTM -922 |
| Име на продукта | детска тротинетка |
| Рамка | Всички алуминиеви полюси +ABS пластмаса +PU колела |
| Размер | 69*56*52см |
| Спирачка | Крак спирачка |
| Цвят | червено, синьо, розово, графити |
| Предна гума | 120*35 мм |
| Задна гума | 80*24 мм |
| Тип гума | PU леки колела |
| Опаковка | 1 бр./цветна кутия, 6 бр./кашон |
| Размер на кашона | Размер на кашона |
| Опаковка и доставка | |
| Подробности за опаковката | Опаковането на картонена опаковка може да бъде персонализирана според изискванията на клиента |
| Порт | Пристанище Тиендзин, пристанище Циндао |
| Възможност за доставка | 50000 кутия/кутии на ден |
Kids Scooter - 2- в -1 Дизайн: Нашият универсален скутер за ритници разполага както с стоящ, така и опция за седене, благодарение на интегрираната сгъваема седалка. Дизайнът на колелото 3- осигурява превъзходна стабилност, оборудван с трайни, супер гладки плъзгащи се колела, които светят, докато се търкалят!
СКУТЕР ЗА СЯДАНЕ ИЛИ ИЗПРАВЯНЕ: Проектиран с технология за управление от накланяне, вашето дете може лесно да завива, като се накланя, което спомага за подобряване на баланса му. Те могат да изберат да карат изправени или седнали, като седалката може лесно да се сваля за тези, които предпочитат да се движат без нея.
Популярни тагове: играчки сгъваем скутер, Китай играчки сгъваем скутер производители, доставчици, фабрика, Велосипед за балансиране на бебето, Детски многофункционален скутер, Детски скутер, Многофункционален скутер за деца, Нови деца скутер, Слайд усукваща балансираща кола четири колела
Един чифт: Chhote Bacchon Ki Scooty
Следваща: Kiddie Scooter
Изпрати запитване
Може да харесаш също








