Kiddie Scooter
представяне на продукта
| възраст | 3 - 6 години, 8-12 години, 2-12, 3-15 |
| Материал на колелото | PU |
| Телесен материал | Алуминий, найлон, PP |
| Сгъваем | Да |
| Включена седалка | Да, НЕ |
| Номер на колелото | три |
| Регулируема височина | да |
| Максимална скорост | <3,6 км/ч |
| включена светлина | НЕ, да |
| Име на марката | ДАОДЕБАО |
| Номер на модела | BTM-921 |
| Име на продукта | детска тротинетка |
| Рамка | Изцяло алуминиев стълб + ABS пластмаса + PU колела |
| Размер | 69*56*52см |
| Спирачка | Крак спирачка |
| Цвят | Червено, синьо, розово, графити |
| Предна гума | 120*35 мм |
| Задна гума | 80*24 мм |
| Тип гума | PU леки колела |
| Опаковка | 1 парче/цветна кутия, 6 парчета/картонена опаковка |
| Размер на картонена кутия | Размер на кашона |
| Опаковка и доставка | |
| Подробности за опаковката | Картонената опаковка може да бъде персонализирана според изискванията на клиента |
| Порт | Порт Тиенджин, пристанище Qingdao |
| Възможност за доставка | 50000 кутия/кутии на ден |
Забавление и ангажиране: С цветни LED колела и музикална функция, този детски скутер държи на малките забавления, докато популяризират активна игра.
Двойни опции за езда: Снабден с удобна седалка, този скутер дава възможност на децата да седят или стоят по време на яздене, да се грижат за различни предпочитания за езда.
Популярни тагове: детски скутер, Китай производители на детски скутери, доставчици, фабрика, 3 в 1 деца скутер, Мотор за балансиране на бебето, Детски многофункционален скутер, Детски скутер, Многофункционален скутер за деца, Слайд усукваща балансираща кола четири колела
Един чифт: Играчки сгъваем скутер
Следваща: Детски скутер със седалка
Изпрати запитване
Може да харесаш също






