Електрически велосипед за планински сняг
представяне на продукта
| Предавки | 7 скорост |
| Материал на рамката | Алуминиева сплав |
| Размер на колелото | 26" |
| Волтаж | 48V |
| Захранване | Литиева батерия |
| Спирачна система | Дискова спирачка |
| Капацитет на батерията | 10.5АХ |
| Други атрибути | |
| Моторна позиция | Мотор на задната главина |
| Позиция на батерията | Интегрирана батерия |
| Интелигентен тип | Сензор, електронен, цифров |
| Място на произход | Гуандун, Китай |
| Име на марката | ДАОДЕБАО |
| Номер на модела | DGCS-X0 |
| Обхват на мощност | >60 км |
| Максимална скорост | 30-50км/ч |
| Въртящ момент | %7б%7б0%7д%7д Нм |
| Време за зареждане | >3 часа |
| Име на продукта | Електрически планински велосипед |
| Батерия | 48V 10.5Ah литиева батерия |
| Мощност на двигателя | 500W |
| Дисплей | LCD цифров дисплей/инструмент MPH |
| Спирачка | Хидравлична дискова спирачка |
| вилица | Амортисьорна вилка |
| Автомобилна гума | 26*4.0 |
| Товароносимост | 200 кг |
| Опции за зарядно Lipo | 48V2A /100~240Vac 50-60Hz |
| Режим каране | Шофиране с чиста електрическа мощност + асистент за педала |
| възможност за снабдяване | 600 броя/броя на месец |

Представяме ви електрическия велосипед Mountain Snow, въплъщение на мощност, гъвкавост и авангарден дизайн, който издига вашите офроуд приключения до нови висоти. Проектиран с прецизност и внимание към детайла, този електрически велосипед е пригоден да отговори на изискванията на най-приключенските ездачи, осигурявайки несравнимо изживяване сред природата.

Отличаващ се със здрава гума с размер 26*4.0, електрическият велосипед Mountain Snow безпроблемно се справя с предизвикателни терени с лекота, осигурявайки несравнимо сцепление и стабилност. Персонализираните цветови опции ви позволяват да карате със стил, изразявайки вашата индивидуалност, докато навигирате през покрити със сняг пейзажи или планински пътеки. Леката, но издръжлива рамка от алуминиева сплав, с нетно тегло от 29 кг, постига перфектния баланс между здравина и маневреност.

Задвижван от универсален 350W-1000W мотор, допълнен от 36 12G спици, този електрически велосипед осигурява динамичен диапазон на скоростта от комфортните 25/час до вълнуващите 50/час. Литиева батерия, налична в капацитети от 48V10.4A до 48V25A, осигурява впечатляващ обхват от 40 километра до зашеметяващите 80 километра, което ви позволява да предприемете дълги пътувания без притеснения.

Интелигентният централен контролен цветен голям екран, водоустойчив P68, служи като нервен център на велосипеда, предоставяйки информация в реално време за вашето каране. Трите режима на каране – чисто електрически режим, режим на подпомагане и режим на каране, задвижван от човека – ви дават възможност да персонализирате изживяването си с колоездене според вашите предпочитания и нива на енергия.

Безопасността е от първостепенно значение, включваща специални механични дискови спирачки, водоустойчив конектор, управляващ фара и клаксона, и функция четири в едно спирачна светлина за ляв и десен завой в задната светлина. Жълтата амортисьорна предна вилка за моторни шейни подобрява комфорта на возене, осигурявайки гладко пътуване дори по неравни терени.
С капацитет на натоварване от 150 кг, електрическият велосипед Mountain Snow побира ездачи с различни размери, обещавайки споделено приключение за всички. Благоприятното ценообразуване, съчетано с директни фабрични продажби, ви кани да направите запитване и да поръчате днес, осигурявайки си билет за едно наелектризиращо пътешествие през планините. Не пропускайте шанса да предефинирате своето офроуд изживяване – приветствайте електрическия велосипед Mountain Snow в живота си!
Популярни тагове: планински сняг електрически велосипед, Китай планински сняг електрически велосипеди производители, доставчици, фабрика, Електронни велосипеди за възрастни планини с гуми, Всички терен електрически сгъваем мотор, Електрическо колоездене с батерия, Сгъваеми E мотори за преносимост, Зрял извън пътя електрически колоездене, Преносими електрически велосипеди
Един чифт: Сгъваем велосипед Fat Tire City
Изпрати запитване
Може да харесаш също








