Мазнини гуми електрически планински
представяне на продукта
| Предавки | 7 скорост |
| Материал на рамката | Алуминиева сплав |
| Моторна позиция | Мотор на задната главина |
| Позиция на батерията | Интегрирана батерия |
| Интелигентен тип | Електронни, цифрови |
| Място на произход | Хъбей, Китай |
| Име на марката | ДАОДЕБАО |
| Номер на модела | DGCS-X2-A |
| Обхват на мощност | 31 - 60 км |
| Максимална скорост | 30-50км/ч |
| Въртящ момент | %7б%7б0%7д%7д Нм |
| Време за зареждане | >3 часа |
| Име на продукта | Електрически планински велосипед |
| Батерия | 48V 10.4Ah литиева батерия |
| Мощност на двигателя | 250W/350W/500W/750W/1000W |
| Кадър | Алуминиева сплав |
| Спирачка | Дис-спирачка |
| Мотор | 350W--1000W |

Освободете тръпката от офроуд изследването с нашия авангарден електрически планински велосипед Fat Tire. Прецизно изработен за покоряване на предизвикателни терени, този велосипед безпроблемно съчетава мощност, гъвкавост и стил за най-доброто приключение на открито. С персонализирани цветове, елегантна рамка от алуминиева сплав и нетно тегло от 29 кг, този велосипед постига перфектния баланс между естетика и производителност.

Захранван от динамичен 350W-1000 интегриран мотор на колелото, електрическият планински велосипед Fat Tire осигурява скорости, вариращи от удобни 25/час до вълнуващи 45/час, осигурявайки вълнуващо и ефективно каране през планини, пътеки и неравни пейзажи . Литиева батерия, налична в различни капацитети от 48V10.4A до 48V25A, осигурява впечатляващ обхват от 40 километра до забележителните 80 километра, което ви позволява да изследвате надлъж и нашир с едно зареждане.

Навигирането по разнообразни терени е улеснено със специализирани функции, включително амортисьорна предна вилка с жълто масло за моторни шейни, специални гуми 26*4.0 за електрически превозни средства и 7-скоростен свободен ход на Shimano за безпроблемно превключване на скоростите . Водоустойчивото уплътнение на централната ос, заедно със специалната верига против ръжда, гарантира издръжливост и дълготрайност, дори при трудни метеорологични условия.
|
Параметри на продукта |
|||
|
размер: |
26 инча |
Материал на рамката: |
Авиационна алуминиева сплав |
|
Зареждане: |
150 кг |
електрически машини: |
500-1000W |
|
Батерия: |
48v10.4a литиева батерия |
Нето тегло: |
28 кг |
Популярни тагове: дебела гума електрическа планина, Китай дебела гума електрическа планина производители, доставчици, фабрика, Електронни велосипеди, Електрически велосипед сгъваем велосипед, Електронни мотоциклети с разглобяеми батерии, Пораснали планински велосипеди, Малък електрически мотоциклет, Мотоциклети, оборудвани с гуми
Един чифт: Електрически велосипед Сгъваем велосипед
Следваща: Електронни велосипеди за възрастни
Изпрати запитване
Може да харесаш също








