Електрически сгъваем електровелосипед
представяне на продукта
| Предавки | 7 скорости |
| Материал на рамката | Алуминий |
| Размер на колелото | 20" |
| Волтаж | 48V |
| Захранване | Литиева батерия |
| Спирачна система | Дискова спирачка |
| Капацитет на батерията | 10,5 хиджра |
| Други атрибути | |
| Въртящ момент | %7б%7б0%7д%7д Нм |
| Място на произход | Тиендзин, Китай |
| Име на марката | ДАОДЕБАО |
| Номер на модела | ДГКС-К3 |
| Максимална скорост | <30km/h |
| Време за зареждане | >3 часа |
| Моторна позиция | Мотор на задната главина |
| Позиция на батерията | Интегрирана батерия |
| Тип | сгъваем 20" електронен велосипед |
| Особеност | дебела гума |
| Мощност на двигателя | 48V350W |
| Дисплей | LCD |
| Батерия | 48V 10.4Ah литиева батерия |
| Дерайльор | Дерайльор Shimano 7 скорости |
| Ширина на гумата | 4.0 ДЕБЕЛА ГУМА |
| Спирачка | Дискова спирачка |
| Предна вилка | Вилка от алуминиева сплав |
| Светлина | LED светлина |
| Опаковане и доставка | |
| Подробности за опаковката | 85% SKD 1 годен за мореплаване кашон |
| Порт | Пристанище Тиендзин |
| възможност за снабдяване | 1000 комплекта/комплекти на месец |

Представяме ви нашия авангарден електрически сгъваем електровелосипед, чудо на съвременното инженерство, предназначено да подобри изживяването ви при пътуване до работното място. С елегантна цветова палитра с възможност за персонализиране, този електрически велосипед е не само практичен начин за транспортиране, но и стилно изявление.

Оборудван с мощен 350W-1000W двигател на колелото със спици, нашият електровелосипед без усилие се движи със скорости, вариращи от 25KM/час до впечатляващите 50KM/час, осигурявайки бързо и ефективно пътуване. Литиева батерия 48V10.4A осигурява впечатляващ обхват от 40 километра с едно зареждане, което я прави надежден спътник за вашите ежедневни пътувания.

Изработени с прецизност, тръбата на седалката от алуминиева сплав и хоризонталната дръжка допринасят за леката, но издръжлива структура на велосипеда. Специалните гуми 20*4.0 за електрически превозни средства, заедно със специализиран 7-скоростен свободен ход на Shimano, предлагат изключително сцепление и контрол, което ги прави подходящи за различни терени.

Превключвателят Shimano TX50 и задният дерайльор ZT50 осигуряват безпроблемно превключване на предавките, осигурявайки плавно и приятно изживяване при каране. Спирачната система на нашия електровелосипед е първокласна, включваща специални механични дискови спирачки както за предните, така и за задните, гарантиращи надеждна спирачна сила при всякакви условия.

Безопасността и удобството са от първостепенно значение и нашият електрически сгъваем електровелосипед е оборудван с цялостна система за осветление. Водоустойчивите конектори, клаксона, фаровете и функциите на кормилното управление се интегрират безпроблемно, осигурявайки видимост по време на нощни карания. Функцията за еднопосочна спирачна светлина в задната светлина добавя допълнителен слой безопасност.

Насладете се на гъвкавостта с три различни режима на каране: чисто електрически за каране без усилие, електрическо захранване за усилване, когато е необходимо, и каране с човешка енергия за традиционното колоездене. Интегрираният 12-магнитен сензор за скорост и 5-инструмент за модел на скоростта с USB зареждане и водоустойчивост P68 подобряват технологичното представяне на велосипеда.
С директно фабрично ценообразуване, нашият електрически сгъваем електровелосипед предлага ненадмината комбинация от производителност, стил и достъпност. Не пропускайте възможността да революционизирате пътуването си до работното място – попитайте и поръчайте днес!
Популярни тагове: електрически сгъваем е-велосипед велосипед, Китай електрически сгъваем е-велосипед производители, доставчици, фабрика, Всички терени с дебела гума Електрически планински велосипед, Сгъваеми електронни велосипеди с пълно окачване, Сгъваеми велосипеди с дебела гума E с 20 -инчови колела, Електрически велосипеди с батерия, Сгъваем електрически скутер с две колела, Електронни велосипеди извън пътя
Изпрати запитване
Може да харесаш също








