Офроуд електрически велосипед
представяне на продукта
| Предавки | 7 скорост |
| Материал на рамката | Алуминиева сплав |
| Размер на колелото | 26" |
| Волтаж | 48V |
| Захранване | Литиева батерия |
| Спирачна система | F&R - Дискова спирачка с издърпване на кабела |
| Капацитет на батерията | 10.5Ах |
| Други атрибути | |
| Въртящ момент | %7б%7б0%7д%7дНМ |
| Време за зареждане | 3~6/H |
| Моторна позиция | Мотор на задната главина |
| Позиция на батерията | Долна тръба |
| Ширина на гумата | 26*4 |
| Място на произход | Гуандун, Китай |
| Име на марката | ДАОДЕБАО |
| Номер на модела | ДГКС-Х5 |
| Обхват на мощност | 40~45 км |
| Максимална скорост | 30-50км/ч |
| Име на продукта | Електрически велосипед с дебели гуми |
| Цвят | Персонализиран цвят |
| Мощност на двигателя | 350W (500W/750W за опция) |
| Максимално натоварване | 180 кг |
| Нето тегло | 30 кг |
| Опаковане и доставка | |
| Подробности за опаковката | Опаковани в 5-слойна картонена кутия |
| Порт | Гуанджоу |
| възможност за снабдяване | 800 броя/броя на месец |

Изразете своята индивидуалност чрез персонализиране с различни цветове, налични за вашия офроуд електрически велосипед. Изработен от лека, но здрава алуминиева сплав, велосипедът постига перфектния баланс между преносимост и издръжливост, тежащ само 29 кг, като същевременно може да се похвали с товароносимост от 150 кг, осигурявайки здравина и стабилност на вашите офроуд начинания.

Освободете вътрешната мощност с 350W-1000W мотор, оборудван с 12G спици за подобрена производителност. Литиева батерия 48V10.4A-48V25A дава възможност на вашето пътуване, осигурявайки впечатляващ обхват от 40 до 80 километра. Независимо дали карате спокойно с 25/час или жадувате за прилив на адреналин с 45/час, офроуд електрическият велосипед осигурява вълнуващо и динамично каране.

Проектиран за офроуд предизвикателства, мотоциклетът разполага със здрав комплект лагерни купи, компоненти на Shimano като скоростен лост TX50, заден дерайльор ZT50 и 7-скоростен свободен ход, осигуряващи плавно превключване на предавките на пресечени терени. Жълтата амортисьорна предна вилка за моторни шейни и специалните гуми 26*4.0 гарантират комфортно возене, абсорбират ударите и се движат с лекота по неравни повърхности.
Популярни тагове: офроуд електрически велосипед, Китай офроуд електрически велосипеди производители, доставчици, фабрика, 7 скоростни сгъваеми велосипеди за възрастни, Електронни велосипеди с батерия, Сгъваеми малки електрически велосипеди, Пораснали планински електронни велосипеди, Преносими електронни велосипеди на две колела, Mounty Mountain E за възрастни за възрастни
Изпрати запитване
Може да харесаш също







