Детска играчка мотоциклет
представяне на продукта
| Специфични за индустрията атрибути | |
| Материал | Пластмаса |
| Мощност | Батерия |
| Други атрибути | |
| Възрастова група | 2 до 4 години, 5 до 7 години, 8 до 13 години |
| Място на произход | Джъдзян, Китай |
| Тип | Кола |
| стил | Езда На Играчка |
| Пол | Унисекс |
| Име на марката | ДАОДЕБАО |
| Номер на модела | ПХХ-ДЖК919 |
| Име на продукта | Детски електрически мотоциклет |
| Цвят | червено, синьо, бяло, жълто, оранжево |
| функция | Мултифункционален волан с музикални ефекти |
| Батерия | 6V4A |
| Размер на продукта | 90*42*58см |
| Размер на кашона | 68,8*29*33см / CBM:0.0658 |
| GW & NW (KG) | 7,5/6,65 кг |
| Опаковане и доставка | |
| Подробности за опаковката | 1бр/ctn,430бр/1*20GP,1030бр/1*40HQ |
| Порт | Шанхай |
| възможност за снабдяване | 40000 бройки/бройки на месец |
Дайте на детето си силата на контрол с независимия превключвател за управление напред и назад, което му позволява да навигира с лекота в игралното пространство. Крачният педал добавя реалистично докосване, осигурявайки интуитивен начин за младите ездачи да ускоряват и забавят, насърчавайки чувството за контрол и координация.
Популярни тагове: детска играчка мотоциклет, Китай детски играчка мотоциклет производители, доставчици, фабрика, Детски коли, работещи с батерии, Автомобили с батерия за деца, Деца електрическа играчка две колела, Детски мотор Harley Davidson, Деца с три колела на кола на кола, Децата с най -висок рейтинг се возят на коли
Един чифт: Коли за 3-годишни
Следваща: Акумулаторен мотоциклет за деца
Изпрати запитване
Може да харесаш също







