Електрическа състезателна кола Деца Дрифт
представяне на продукта
| Специфични за индустрията атрибути | |
| Материал | Пластмаса |
| Мощност | Батерия |
| Други атрибути | |
| Възрастова група | 2 до 4 години, 5 до 7 години |
| Място на произход | Джъдзян, Китай |
| Тип | Кола |
| стил | Езда На Играчка |
| Пол | Унисекс |
| Име на марката | ДАОДЕБАО |
| Номер на модела | ПХСИ-РТ8009 |
| Име на продукта | електрически педал go kart |
| Цвят | червен |
| функция | Електрически педал с управление |
| Мотор | 35W*1 |
| Колела | 2 колела |
| Размер на продукта | 74,7*99,8*48,6см |
| Размер на кашона | 102*49*32см |
| G.W.&N.W | 16,45/13,45кг |
| Опаковане и доставка | |
| Подробности за опаковката | 1 * 20HQ% 3a96PCS% 3b1 * 40HQ% 3a247PCS |


Потопете се в свят на възможности с мощните 12V 550 8000RPM*2 двигатели, които задвижват този състезателен автомобил с динамична скорост и прецизност. Батерията 12V7ah осигурява продължително и вълнуващо време за игра, позволявайки на вашето дете да се наслади на тръпката от движението напред и назад, резките завои наляво и надясно и вълнението от въртенето на 360 градуса. Педалът на газта осигурява автентично шофиране, давайки на вашия малък състезател контрол върху скоростта и посоката на своето пътуване.


С изгодна ценова точка ви каним да направите запитване и да поръчате директно от фабриката. Нашият ангажимент да предлагаме качество на достъпна цена гарантира, че пътуването на вашето дете е с изключителна стойност. Увеличете времето за игра с Electric Racing Car Children Drifting – където спектър от цветове, персонализирани опции и вълнуващи функции се събират, за да създадат незабравимо състезателно изживяване. Добре дошли в свят, където въображението среща иновациите и всяко каране е ново приключение.
Популярни тагове: електрическа състезателна кола деца дрифтинг, Китай електрически състезателна кола деца дрифтинг производители, доставчици, фабрика, Детска електрическа кола, Деца с електрически мотоциклет с три колела, Играчка за електрически трикове за деца, Детски автомобил за играчки за шофиране, Детски електрически автомобил мотокар, Кола за играчки с дистанционно управление
Един чифт: Евтини мотоциклети за деца
Следваща: Детски електрически балансиращ велосипед
Изпрати запитване
Може да харесаш също







