Планински велосипед за начинаещи
представяне на продукта
| Материал на рамката | Алуминиева сплав |
| Материал на вилицата | Стомана |
| Окачване на вилицата | да |
| Спирачна система | Дискова спирачка |
| Размер на колелото | 29" |
| Предавки | 24 скорост |
| Други атрибути | |
| Материал на джантата | Алуминиева сплав |
| Ширина на гумата | 29*2.125" |
| Място на произход | Тиендзин, Китай |
| Номер на модела | HBMMS-LHJ |
| Име на марката | ДАОДЕБАО |
| Тип рамка | Твърда рамка (без заден амортисьор) |
| Тип педал | Обикновен педал |
| Товароносимост | 100 кг |
| Нето тегло | 16 кг |
| Брутно тегло | 18 кг |
| Кадър | 29" РАМКА ОТ СПЛАВ |
| Превключвател | 24 скорости |
| Кормило | СТОМАНЕНО кормило, дръжка от сплав |
| Спирачка | Дискова спирачка |
| Джанта | Двойна стена от сплав |
| АВТОМОБИЛНА ГУМА | 29" *2.125, ЧЕРНА ГУМА |
| ВЕРИГА И КОЛЕЛО | СТОМАНЕНО ЕД 3 части ВЕРИЖНО КОЛЕЛО И МАНИВЕЛА |
| СВОБОДЕН КОЛЕК | КИТАЙСКИ СВОБОДЕН КОЛЕВ 8 ЧАСТИ |
| ПЕДАЛ | АЛОМУРИЕН ПЕДАЛ |
| СЕДЛО | МТБ КОМФОРТНО СЕДЛО |
| Опаковане и доставка | |
| Подробности за опаковката | (1)SKD 85% 1PCS /1CTN един 20fcl може да зареди 130 бр един 40HQ може да зареди 380 бр (2) CKD 4PCS /1CTN един 20fcl може да зареди 450 бр един 40HQ може да зареди 1052 бр |
| Порт | пристанище xingang - Тиендзин |
| възможност за снабдяване | 2000 броя/броя на месец |


Нашият ангажимент към околната среда е очевиден в използването на екологично чиста електростатична боя, осигуряваща елегантен завършек на рамката, като същевременно минимизира нашия екологичен отпечатък. Изберете от палитра от множество цветове, за да изразите личния си стил, а за тези, които търсят наистина уникален външен вид, се възползвайте от нашите персонализирани цветови опции, за да приспособите велосипеда си към вашите предпочитания.


Оседлайте за комфорт с удебеленото и удобно седло, осигуряващо приятно изживяване при езда дори по време на по-дълги екскурзии. Удебелените гуми добавят допълнителен слой омекотяване и стабилност, което позволява на начинаещите да изградят увереност, докато се справят с нови предизвикателства по време на своето колоездене.


Достъпността се среща с качеството с нашите директни фабрични продажби, предлагащи изгодна ценова точка за планински велосипед за начинаещи с много функции. Приветстваме запитвания и поръчки, като ви каним да се впуснете във вашето велосипедно приключение с надежден и бюджетен спътник. Прегърнете тръпката от пътеката, изградете уменията си и изковайте трайни спомени с нашия планински велосипед за начинаещи – където всяко каране е стъпка към овладяване на изкуството на офроуд колоезденето.
Популярни тагове: планински велосипед за начинаещи, производители, доставчици, фабрика за планински велосипеди за начинаещи в Китай, Намаляване на цените на планински велосипед, Касета за планински велосипед, верига за планински велосипеди, Икономичен планински велосипед, Стойност за парите планински велосипед, рентабилен планински велосипед
Един чифт: Планински велосипед с твърда опашка
Следваща: Мъжки планински велосипед
Изпрати запитване
Може да харесаш също







