Детски планински велосипеди
Детските планински велосипеди разполагат с алуминиеви сплави и вилици, 21- скоростни зъбни колела и дискови спирачки. Проектирани за млади авантюристи, те поддържат до 150 кг, с размери 18 ", 20", 22 "и гуми 26*2.125 за разнообразни терени. Предлагайки пълна ударна рамка и удобно седло, тези мотори съчетават производителността с издръжливост, директно от народа от народията от издръжливост Производител за осигуряване на качеството.
представяне на продукта
| Рамков материал | Алуминиева сплав |
| Вилица | Алуминиева сплав |
| Окачване на вилицата | да |
| Спирачна система | Дискова спирачка |
| Размер на колелото | 18"20"22" |
| Зъбни колела | 21 скорост |
| Други атрибути | |
| Материал на джантата | Алуминиева сплав |
| Ширина на гумата | 26*2.125 |
| Място на произход | Хъбей, Китай |
| Номер на модела | XAM-MBTLS |
| Име на марката | Daodebao |
| Тип рамка | Пълна шокираща рамка |
| Тип педал | Педал за мъниста |
| Товароносимост | 150 кг |
| Дължина (m) | 1.8 |
| Нетно тегло | 15 |
| Бруто тегло | 18"20"22" |
| Име на продукта | планински велосипед |
| Рамка | Алуминиева сплав 6061 |
| Спирачка | Дискова спирачка |
| Гума | 26*79.5 Кенда |
| Дерайлер | Шимано 21 скорост |
| Лого | Персонализирано лого Приемам |
| Цвят | Черно |
| вилица | Амортисьорна вилка |
| Седло | Удобно седло |
| Скорост | 21/24/27/30- скорост |
| Опаковка и доставка | |
| Подробности за опаковката | 85% SKD стандартен пакет за износ OEM евтин велосипед China Mountain Bike 21Speed Cycle Пълно окачване Mountainbike 26 27. 5 29 "инч MTB Bicicletas за възрастни |
| Порт | Пристанище Тиенджин |
| Възможност за доставка | 10000 бройки/бройки на месец |


【Безопасен дизайн】 Нашият детски велосипед е оборудван с ръчни спирачки и спирачка отпред и увеселителна. И тези детски велосипеди разполагат с спирачка за задна кабинка за бърз и безопасен мотор за спиране. Задният дизайн на спирачната спирачка на детския велосипед не само позволява бърза реакция, но и ефективно намалява разстоянието на спирачките, осигурявайки на децата по -стабилно и безопасно изживяване на езда.


【Устойчив материал】Този детски велосипед е издръжлив и здрав за продължителна употреба. Удобната мека седалка и дръжки предлагат на децата приятно изживяване при каране. А широките гумени пневматични гуми са подходящи за различни терени.

Популярни тагове: Детски планински велосипеди, China Kids Mountain Bikes Производители, доставчици, фабрика, Шорти за колоездене за детски двуколесни, Притежател на бутилка с вода за детски двуколесни, Детски велосипед, Мукгард за детски велосипед, Рефлективна жилетка за детски двуколесни, Панталони за колоездене за детски велосипед
Един чифт: Студентски детски велосипед
Следваща: Специализиран мотор за деца
Изпрати запитване
Може да харесаш също




