Цветен детски велосипед
Цветният детски велосипед от DAODEBAO е предназначен за деца на възраст 6-15, включващ рамка от високо въглеродна стомана и вилка от алуминиева сплав с окачване. Предлага се в размери 18, 20 и 22 инча, има едноскоростна предавка и включва дискова спирачна система. С товароносимост от над 200 кг и регулируема седалка, този велосипед е едновременно издръжлив и адаптивен, предлага се в различни цветове, за да отговаря на различни предпочитания.
представяне на продукта
| Материал на рамката | Високовъглеродна стомана |
| Вилица | Алуминиева сплав |
| Окачване на вилицата | да |
| Спирачна система | Дискова спирачка |
| Размер на колелото | 18"20"22" |
| Зъбни колела | Единична скорост |
| Други атрибути | |
| Материал на джантата | Алуминиева сплав |
| Ширина на гумата | 20*2.15" |
| Място на произход | ХЕБЕЙ, Китай |
| Номер на модела | XAM-MBTAWT |
| Име на марката | Daodebao |
| Тип рамка | Твърда рамка (не-задна амортисьор) |
| Тип педал | Обикновен педал |
| Товароносимост | Повече от 200 кг |
| Дължина (m) | 1.7 |
| Нетно тегло | 15 кг |
| Бруто тегло | 18 кг |
| Име на продукта | Планински велосипед |
| Цвят | Синьо Червено Розово |
| Размер | 18 20 инч |
| възраст | 6-15 години |
| Гума | 1.75/1.95/2.125/2.35 |
| Рамка | Високо въглероден Steelframe |
| Лого | OEM Made.welcome Персонализирано лого |
| Седло | Удобен |
| Кормило | Стоманена кормила |
| Опаковка | 85% SKD / CKD картонена опаковка |
| Опаковка и доставка | |
| Подробности за опаковката | Пакет за планински велосипед Bycycles: 85% SKD |
| Порт | Пристанище Тиендзин или според изискванията на клиентите |
| Възможност за доставка | 1000000 парчета/парчета на месец Bycycles планински велосипед |


【Създаден за деца】Този велосипед в стил BMX се предлага с подвижни тренировъчни колела, които улесняват балансирането дори на начинаещи. Височината на седалката може бързо да се регулира според височината на детето. Клетките за бутилки могат да носят вода или напитки, за да направят всяко каране по-забавно.


【Лесен за сглобяване】 85% предварително сглобени, много лесни за сглобяване, моля, вижте инструкциите за инсталиране и видеоклип за инсталиране преди инсталирането. Моля, внимавайте да не инсталирате предната вилица с главата надолу и да разграничите левите и десните педали. След сглобяването надуйте гумата.

Популярни тагове: Цветни деца велосипед, Китай цветни деца производители на велосипеди, доставчици, фабрика, Bulk детски велосипед, Детски велосипеди в продажба, Капачка за колоездене за детски велосипед, Детски велосипед с LED светлини, слънцезащитен крем за детски велосипед, Младежки велосипеди с 12 -инчови колела
Един чифт: Достъпни детски велосипеди
Следваща: Най-добър детски велосипед
Изпрати запитване
Може да харесаш също




