Евтини детски велосипеди
Икономичните детски велосипеди предлагат лек, издръжлив дизайн с рамки от високо въглеродна стомана и персонализирани цветове, подходящи за до 100 кг. Снабдени с 21-скоростни предавки, джанти от алуминиева сплав и пневматични гуми, тези велосипеди са предназначени да подобрят двигателните умения, координацията и независимостта. Продавани директно от производителя, те осигуряват конкурентни цени и надеждно следпродажбено обслужване.
представяне на продукта
| Материал на рамката | Високовъглеродна стомана |
| Материал на вилицата | Високовъглеродна стомана |
| Окачване на вилицата | НЕ |
| Спирачна система | Дискова спирачка |
| Размер на колелото | 18"20"22" |
| Предавки | 21 скорост |
| Други атрибути | |
| Материал на джантата | Алуминиева сплав |
| Ширина на гумата | 20*1.75" |
| Място на произход | Хъбей, Китай |
| Номер на модела | XAM-MBTFF |
| Име на марката | ДАОДЕБАО |
| Тип рамка | Твърда рамка (без заден амортисьор) |
| Тип педал | Обикновен педал |
| Товароносимост | 100 кг |
| Дължина (м) | 1.8 |
| Нето тегло | 15 кг |
| Брутно тегло | 16 кг |
| Цвят | redblueChocolateCustomized Color |
| Кадър | Високо въглеродна стоманена рамка |
| Спирачка | Dis Brake |
| стил | MTB планински велосипед |
| Размер | 18/20/22 |
| Автомобилна гума | Въздушна гума |
| Тип колело | 18 „Въздушни гуми |
| OEM | Приемливо |
| Пакет | Опаковани 85%. |
| Верига | Верига за позициониране |
| Опаковане и доставка | |
| Подробности за опаковката | кашон |
| Порт | ТИЕНДЗИН |
| възможност за снабдяване | 20000 единици/единици на месец |


Тези бюджетни велосипеди са проектирани с фокус върху предоставянето на обогатяващо изживяване при каране за млади авантюристи. Лекият дизайн гарантира, че всяко натискане на педала е без усилие, което прави всяко каране лесно и внушава чувство на радост, което съпътства всяко детско приключение.


Изработени от издръжливи материали, нашите евтини детски велосипеди не са просто играчки; те са здрави спътници, създадени да издържат на енергичността на детските приключения. Атрактивният външен вид на велосипедите добавя нотка стил, превръщайки всяко каране във визуална наслада и източник на гордост за младите ездачи.


Нашите велосипеди са нещо повече от инструменти за физическа активност; те служат като средства за независимост. Насърчаването на децата да управляват собствените си вози насърчава чувството за самоувереност, вземането на решения и радостта от изследването на света според техните условия.


С изгодна цена и фабрични директни продажби, ние приветстваме вашите запитвания и поръчки. Нашият ангажимент за качество се допълва от гарантирано следпродажбено обслужване. Изследвайте света на детските забавления с нашите евтини детски велосипеди - където достъпността среща безкрайни възможности.
Популярни тагове: евтини детски велосипеди, Китай евтини детски велосипеди производители, доставчици, фабрика, Детски велосипеди с отстъпка, Момичета велосипед, Мотоциклети с магнезиеви рамки, Детски мотор с голямо количество, Детски велосипед с магнезиева сплав с тренировъчни колела, Планински детски велосипед
Един чифт: Специализиран мотор за деца
Следваща: Достъпни детски велосипеди
Изпрати запитване
Може да харесаш също




