14-инчов детски цикъл
Той разполага с лек дизайн, регулируема височина и трайни материали, осигурявайки удобно, адаптивно и дълготрайно каране. Живите цветове и дизайни на мотора имат за цел да вдъхновят креативността и самоизразяването при децата, насърчавайки двигателното развитие, независимостта и социалното взаимодействие чрез споделени преживявания за езда.
представяне на продукта
| Вилица | Стомана |
| Зъбни колела | 7/14 скорост единична скорост |
| Размер на колелото | 12"/14"/16"/18" |
| Материал на рамката | Стомана |
| Спирачна система | Дискова спирачка |
| Други атрибути | |
| Материал на джантата | Стомана |
| Тренировъчни колела | Да |
| Тип рамка | Твърда рамка (без заден амортисьор) |
| Място на произход | ХЕБЕЙ, Китай |
| Име на марката | Daodebao |
| Номер на модела | XAM-XRK |
| Окачване на вилица | Не |
| Бруто тегло | 10 кг |
| Нетно тегло | 9 кг |
| Тип педал | Обикновен педал |
| Дължина (m) | 1 |
| Капацитет на товара | 120 кг |
| Име на продукта | Детски велосипед/детски велосипед/детски цикъл |
| Цвят | Червено/синьо/бяло/черно/жълто |
| Спирачка | Дискова спирачка/V-Brake/жилова спирачка |
| Рамка | въглеродна стомана/алуминиева сплав |
| Размер | 12 "/14"/16 "/18" велосипед |
| Гума | Кенда |
| Лого | OEM Made.welcome персонализирано лого |
| Скорост | 7/21/24/27-скорост единична скорост |
| Сертификат | CE сертификат |
| Ключови думи | детски велосипед/детски велосипед/бебешки велосипед |
| Опаковане и доставка | |
| Подробности за опаковката | PE пяна, найлонов плик, след това гофриран карикатурен пакет добре за всяка част от mtb детски велосипед дискова спирачка 20 18 инча детски велосипед mtb за 10 до 15 години детски велосипеди внос на велосипеди от Китай cycle |
| Порт | Tianjin, MTB Детска дискова спирачка за велосипеди 20 18 инч детски велосипед MTB за 10 до 15 години стари деца велосипеди от велосипеди от китайски цикъл |
| Възможност за доставка | 20000 парчета/парчета на месец |


【По -широки възглавни гуми】 По -широките гуми правят зоната си за кацане по -голяма, управляваща се по -гладко. Дори ако скоростта е много висока, детският мотор не е лесен за подхлъзване, така че безопасността на детето е по -сигурна!


【Безопасно спиране】 Навременното спиране на мотора прави процеса на езда на вашето дете по -безопасен и семейството по -спокойно.

Популярни тагове: 14-инчов детски велосипед, Китай 14-инчов детски велосипед производители, доставчици, фабрика, 14 -инчови колела за деца за деца, Ръкавици за детски мотор, Мотоциклети с леки магнезиеви сплави, Велосипед с магнезиева сплав, Пътят детски велосипед, Специализиран детски велосипед
Един чифт: 12-инчов велосипед за деца
Следваща: Момчета 14 -инчов детски велосипед
Изпрати запитване
Може да харесаш също



